REKLAMA

Żeglarstwo

Brąz Szydłowskiego w Circolo Vela Torbole

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bartosz Szydłowski z żeglarskiej Legii zdobył brązowy medal podczas zawodów klasy Finn "Circolo Vela Torbole" na jeziorze Garda. Legionista w poszczególnych wyścigach zajmował miejsca: 3, 3, 3, 2, (5) i 4. O cztery punkty wyprzedził go Florian Raudaschl z Austrii, a triumfował Estończyk, Taveter Taavi Valter.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.