Jakub Lewandowski z trenerem Przemysławem Ziemnickim
REKLAMA

Kick-boxing

Porażki legionistów w Le Tournoi du Dragon

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj zawodnicy kick-bokserskiej Legii wzięli w ostatni weekend udział w międzynarodowych zawodach Le Tournoi du Dragon 15 we Francji. Mateusz Rutyna w kat. +91kg przegrał z Francuzem, Denizem Severem, bardzo dobrze prezentując się w pierwszej rundzie. "Później zabrakło tlenu. Zejście o kategorię niżej na pewno zwróci mu się z nawiązką" - podsumował jego występ trener.

Jakub Lewandowski w kat. -71kg musiał uznać wyższość Hugo Salisa z Francji. Trenerem obu zawodników jest Przemysław Ziemnicki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Andrzej - 22.03.2023 / 12:09, *.tpnet.pl

Oj szkoda . Pozdrawiam Was (L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.