Rafał Marcinek
REKLAMA

Boks

Trzech legionistów z kwalifikacjami na OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend w Ciechanowie odbyły się mistrzostwa Mazowsza kadetów w boksie, będące jednocześnie kwalifikacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Tytuły mistrza Mazowsza oraz udział w finałach OOM w Wałczu zapewniło sobie trzech pięściarzy naszego klubu - Wiktor Fokt (kat. -48kg), Rafał Marcinek (-75kg) i Kamil Wójcik (-80kg).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.