Sofiia Zrażewska na najwyższym stopniu podium
REKLAMA

Squash

Udane starty legionistów w turnieju seniorskim w Bydgoszczy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Juniorzy sekcji squasha Legii, zanotowali bardzo dobre wyniki w seniorskim turnieju w Bydgoszczy. Sofiia Zrażewska po raz czwarty zwyciężyła w turnieju kat. A - tym razem bez straty seta. Trzech zawodników Legii zakończyło rywalizację w TOP16.

14-letni Szymon Lohmann, pokonując kilku zawodników z najlepszej dziesiątki rankingu PZSQ, zajął miejsce 6. Jan Samborski był 10., Michał Sienkiewicz - 12., Antoni Jakubiec - 19., 12-letni Mateusz Lohmann - 22., a Dominik Mozer - 31.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.