fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Podnoszenie ciężarów

Wyniki legionistek w MP U-20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Ciechanowie rozgrywane są Mistrzostwa Polski Juniorów (U-20) w podnoszeniu ciężarów. Maja Jezierska (rocznik 2003) z Legii, w kat. -64kg zajęła miejsce szóste, uzyskując 112kg w dwuboju (47kg w rwaniu i 61kg w podrzucie).

Również na miejscu szóstym rywalizację w kat. -76kg zakończyła Nicol Matuszewska (rocznik 2005). Legionistka uzyskała w dwuboju 96kg (46+50).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.