REKLAMA

Boks

Pięściarze Legii na zgrupowaniu kadry w Giżycku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach czterej pięściarze Legii (Artur Proksa, Mike Drużga, Jakub Straszewski i Olaf Szcześniak) brali udział w treningach reprezentacji Polski w Giżycku, gdzie nasi pięściarze mieli okazję do regularnych treningów i sparingów z reprezentantami Łotwy, Litwy i Niemiec.
Dla naszych zawodników była to okazja do podnoszenia umiejętności, a także walki o miejsce w kadrze na Mistrzostwa Europy w Armenii.

W najbliższych dniach Jakub Straszewski (kat. -86kg) pojedzie z reprezentacją Polski seniorów do Kowna na turniej im. Algirdasa Socikasa. Zawody rozpoczną się w czwartek - losowaniem i walkami ćwierćfinałowymi. Półfinały zaplanowano na piątek, a finałowe pojedynki będą miały miejsce w sobotę. Z powodów zdrowotnych, z kadrą do Kowna nie pojadą dwaj inni legioniści - Bartłomiej Rośkowicz oraz Łukasz Stanioch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.