Martyna Krzesaj
REKLAMA

Strzelectwo

Brąz Martyny Krzesaj w Siedlcach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Siedlcach odbyły się XVI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie - Zlot Orlików, w których młodzież strzeleckiej Legii pokazała się z bardzo dobrej strony. Martyna Krzesaj w konkurencji karabin pneumatyczny juniorek młodszych uzyskała 513,6 pkt. i zdobyła brązowy medal. Martyna została również najlepszą zawodniczką zawodów.
Arina Starevich wygrała karabinowy finał Strzelania w Sieci dla młodzików.

Wyniki legionistów:
Karabin pneumatyczny juniorek młodszych: 3. Martyna Krzesaj
Pistolet pneumatyczny juniorów młodszych: 4. Radosław Gorzki
Karabin pneumatyczny młodziczek: 5. Arina Starevich
Karabin pneumatyczny juniorów młodszych: 6. Krzysztof Adamczyk
Pistolet pneumatyczny juniorek młodszych: 7. Liliana Koper


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.