fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Taktyczna środa bez Nawrockiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legii kontynuuje przygotowania do sobotniego meczu z Rakowem. W środę pierwsza część zajęć odbyła się w siłowni, na boisko zawodnicy wyszli o godz. 12:30.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

"Tunel, tunel!" - to standardowe hasło rzucane w dniu, w którym jeden z członków zespołu ma urodziny. Dziś 24 lata skończył Bartosz Slisz i to on musiał przebiec przez "ścieżkę zdrowia" przygotowaną przez kolegów z drużyny. Na treningu zabrakło Maika Nawrockiego (pracował z fizjoterapeutami) oraz reprezentantów (Mladenović, Strzałek, Rejczyk, Jędrasik, Ziółkowski).Po 10-minutowej rozgrzewce zawodnicy, przeszli do gry w dziadka. Pierwotnie zajęcia miały być w całości otwarte dla dziennikarzy, ale sztab szkoleniowy w ostatniej chwili postanowił zamknąć część taktyczną.

Mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa odbędzie się w sobotę, 1 kwietnia o godz. 17:30. Wszystkie bilety na to spotkanie zostały sprzedane, spóźnialscy mogą wypatrywać w systemie biletowym zwrotów, które czasami się pojawiają.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 53603
START: 15.07.2022 / KONIEC: 03.06.2023

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Ewelina - 30.03.2023 / 11:44, *.vectranet.pl

Jeśli ktoś nie widział jeszcze bramki strzelonej przez naszego zawodnika - Filipa Rejczyka w meczu U-17 Polska - Słowacja to czym prędzej szukajcie. Bramka nieprawdopodobna, będziemy mieli z niego dużą pociechę.

odpowiedz
Roman - 29.03.2023 / 23:29, *.vectranet.pl

Co to jest ten sraków i ile mistrzostw zdobył do tej pory?

odpowiedz
mirek - 30.03.2023 / 00:46, *.chello.pl

@Roman:
Głupie gadanie. Mistrzostwami sprzed lat ich nie pokonamy. W tej drużynie nie gra już Brychczy, Deyna, Pisz, Vadis ani Nikolić. Pamiętasz?

odpowiedz
Luta - 29.03.2023 / 19:42, *.telefonica.de

Pewien piłkarz którego wielu lubi jest dostępny bez odstępnego.
Grał u nas pochodzi z Brazylii ( Gucio) zwany potocznie. :)

odpowiedz
L - 29.03.2023 / 21:27, *.waw.pl

@Luta : ma 31 lat i od 3 miesiecy nie gral meczu. Mega wzmocnienie :d

odpowiedz
Redi - 30.03.2023 / 10:44, *.play-internet.pl

@L: dać możliwość trenowania i odbudowania do czerwca tak jak Gvili, a później zdecydować, koszty żadne i możliwość pozyskania za darmo zawodnika z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Nie takie głupie rozwiązanie chyba, nie?

odpowiedz
Luta - 30.03.2023 / 15:23, *..

@L: i co z tego??
Mówimy o przyszłym sezonie potrenuje teraz przez 2 miechy i wraca do siebie.
Jak grał w każdym klubie robił liczby nawet w Chinach mu się chciało więc zdania podzielone.

odpowiedz
Michał - 29.03.2023 / 17:28, *.plus.pl

Jazda z nimi Legio Warszawa na pełnej k.... Jazda po zwycięstwo ukochana ma jazda po zwycięstwo LEGIA WARSZAWA!!! Liczą się tylko 3 punkty i zwycięstwo!!! Już nie mogę się doczekać!!! Soboty!!! Panowie jeśli przegramy to będzie po wszystkim... Ale jeśli wygramy to....no no....nadzieja umiera ostatnia!!! Jazda na pełnej i po zwycięstwo!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.