Bartosz Slisz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Dobrze przygotowaliśmy się do meczu

Bartosz Kuciński, Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Nasze przygotowania na pewno były solidne. Przez pierwszy tydzień przerwy na kadrę nie skupiliśmy się na Rakowie. Dopiero ten drugi tydzień był wystarczający do analizy Rakowa i widać, że to przyniosło skutek. Pod pressingiem kreowaliśmy sobie sytuacje - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa Bartosz Slisz.

- Szkoda tej straconej pierwszej bramki, bo po pierwszej połowie na przerwę schodzili z drobną przewagą. Myślę, że mieliśmy mecz pod kontrolą. Mimo że Raków w drugiej połowie miał więcej posiadania piłki, nie wykreował sobie sytuacji przez nasze błędy. Bardzo dobrze się czuliśmy, bo się dobrze przygotowaliśmy do tego meczu i dobrze byliśmy nastawieni. Na pewno nie baliśmy się grać w piłkę. Mam nadzieję, że ta współpraca z Kapustką będzie wyglądała jeszcze lepiej w następnych meczach.- W sytuacji z cofniętym rzutem karnym był stempelek, ale zagrałem piłkę i odstawiałem nogę na murawę, więc nie miałem gdzie indziej odłożyć tej stopy. Myślę, że dobra szybka reakcja sędziego na VARze. Myślę, że po 10-15 sekundach już powiedział przez słuchawkę, że chyba decyzja powinna być zmieniona. Cieszę się z tego, że tak to się stało, bo jak dla mnie nie było rzutu karnego.

- Tych ładnych opraw jest bardzo dużo, ale atmosfera była bardzo fajna. Cieszymy się z tego, że kibice tak licznie nas wspierają. Mam nadzieję, że tak będzie do końca sezonu, bo jak to nasi kibice śpiewają: “Legia walcząca do końca”. Mecz we wtorek będzie równie ważny jak każdy kolejny, ale dziś wiedzieliśmy, że to Raków i musimy w sobotę zmniejszyć przewagę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Anty Vuko - 02.04.2023 / 05:43, *.tpnet.pl

Dzisiaj naprawdę bardzo mądra i odpowiedzialna gra panie Bartoszu. Praktycznie bez strat. Brawo, tak właśnie,, do końca,,

odpowiedz
Ben - 02.04.2023 / 00:24, *.inetia.pl

Od jakiegoś czasu dobry poziom. Nareszcie.

odpowiedz
Jerry - 01.04.2023 / 22:23, *.207.62

Brawo Bartek. Coraz lepsza gra. Gdybyś jeszcze czasem gola strzelił to zamknął byś japy wszystkim twoim krytykom.

odpowiedz
Urs72 - 02.04.2023 / 16:04, *.chello.pl

@Jerry: zamknie jape Ale tobie , nigdy nie będzie efektywny bo jest za słaby , straty piłki , brak decyzyjności , nie bierze na siebie odpowiedzialności za zespół podciągając grę , podania nie przemyślane , ot Tak ocena Pana Bartosza

odpowiedz
Jerry - 02.04.2023 / 18:54, *.207.62

@Urs72 : Steven Gerrard to on nigdy nie będzie ale Ty znasz się na piłce nożnej jak świnia na gwiazdach.

odpowiedz
olew - 01.04.2023 / 21:46, *.vectranet.pl

Świetnie grał, ale kto dzisiaj słabo grał . Dziękujemy !!! Niedługo pogra u nas, ALE TROCHĘ NAS NACIESZY JESZCZE GRĄ .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.