Maciej Kikolski - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Kikolski obronił rzut karny

Fumen, źródło: Legionisci.com

Maciej Kikolski zaliczył udany występ w minionej kolejce. Bramkarz wypożyczony do GKS Tychy zachował czyste konto, broniąc m.in. rzut karny w potyczce z Odrą Opole. Pełne zawody rozegrał również Kacper Knera w Elanie Toruń. Na boisku ekstraklasy pokazał się Jordan Majchrzak, a jego Puszcza wygrała spotkanie ze Stalą Mielec.

Wypożyczeni legioniści
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Odrą Opole. Obronił rzut karny 41. minucie przy stanie 0-0.
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 65. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Resovią
Kacper Knera (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Błękitnymi Stargard
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - do 87. minuty w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - od 57. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Karpatami Krosno
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - do 83. minuty w wygranym 3-0 meczu z Mławianką Mława