Maddox Sobociński - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Sobocińskiego

Fumen, źródło: Legionisci.com

Maddox Sobociński zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach GKS Wikielec. Wypożyczony zawodnik już w 8. minucie pokonał bramkarza rywala. Ostatecznie 19-latek spędził na murawie niespełna godzinę. Pełne mecze rozegrali Maciej Kikolski oraz Kacper Knera. Jednak pierwszy z nich nie mógł mieć powodów do zadowolenia. Kikolski puścił dwie bramki, a jego GKS Tychy doznało pierwszej porażki w lidze.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - od 82. minuty w wygranym 2-0 meczu z Lechią Gdańsk
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Arką Gdynia
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 84. minuty w wygranym 2-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Kacper Knera (Elana Toruń) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Vinetą Wolin
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - do 83. minuty w przegranym 0-2 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - od 46. minuty w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Lubin. Ukarany żółtą kartką.
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Garbarnią Kraków
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Hutnikiem Kraków
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - do 58. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Pilicą Białobrzegi. Strzelec bramki na 1-0 w 8. minucie spotkania.