REKLAMA

Boks

Pięściarze Legii na zgrupowaniu w Cetniewie i Anglii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięściarze klubu Bokserskiego Legia bardzo intensywnie szlifują formę przed drugą częścią sezonu 2023. Legioniści najpierw przebywali na obozie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.

- W ciągu ostatnich dni skupiliśmy się na osiąganiu naszych celów szkoleniowych i jesteśmy zadowoleni z postępów, jakie dokonaliśmy. Intensywny charakter naszej pracy pozwala nam skoncentrować się na istotnych zagadnieniach. Jest to dla nas intensywny okres pracy, jednakże niezwykle produktywny i satysfakcjonujący. Z pewnością praca włożona w czasie tego zgrupowania przyniesie efekty - powiedział trener Damian Austin Echemendia z Kuby.

Następnie we wrześniu legioniści wraz z trenerem Grzegorzem Proksą i prezesem Fiodorem Łapinem udali się na tygodniowe zgrupowanie do Anglii. Tam oprócz mocnych treningów, nasi pięściarze mieli okazję posparować z silnymi przeciwnikami z reprezentacji Anglii w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich GB Boxing Camp Sheffield. Do Anglii pojechali m.in. Bartłomiej Rośkowicz, Rafał Marcinek, Jakub Straszewski, Kamil Wójcik, Olaf Szcześniak, Mateusz Grejber, Jakub Sulęcki i Paweł Sulęcki.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.