Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Josue nie zagra z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W 43. minucie meczu 8. kolejki Ekstraklasy z Piastem Gliwice żółtą kartką ukarany został Josue. Sędzia dopatrzył się przewinienia kapitana Legii Warszawa na Alexandrosie Katranisie. Było to już drugie upomnienie legionisty w tym spotkaniu, więc musiał on opuścić murawę. Kartki w meczu z Piastem były jednocześnie upomnieniami numer 3 i 4 Josue w obecnym sezonie, co oznacza pauzę w kolejnym spotkaniu, z Górnikiem Zabrze. Powtórki telewizyjnie pokazują jednak wyraźnie, że faulu w tej sytuacji nie było, więc jeśli Legia odwoła się od tej kartki, może ona zostać anulowana przez Komisję Ligi.

Warto dodać, że w przypadku żółtej kartki, VAR nie ma możliwości interweniowania i wiążącą jest decyzja podjęta przez sędziego głównego.

Po tej sytuacji doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy sztabem Legii i arbitrami. W konsekwencji bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został kierownik stołecznej drużyny, Konrad Paśniewski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.