Kacper Tobiasz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz: Wszystkie możliwości osiągnęły swój zenit

Mikołaj Ciura, źródło: sport.tvp.pl

- Marzy się, by grać z takimi drużynami jak Aston Villa. To jest ogromne przeżycie dla każdego i każdy daje z siebie 150, 200 czy może nawet więcej procent. Wszystkie możliwości osiągają swój zenit - powiedział po meczu z Aston Villą golkiper Legii, Kacper Tobiasz.- Pewnie, że mogło być dziś jeszcze lepiej. Znów nie sprzyjało nam szczęście przy straconych golach. Przy pierwszym zbiłem piłkę na poprzeczkę, ale udało się ją dobić innemu zawodnikowi na tak naprawdę pustą bramkę. Ten strzał był piekielnie mocny. Przy drugiej bramce piłka otarła się o żebra Pawła Wszołka i nie wiem, czy ta mogła być umieszczona w lepszym miejscu. Trochę tu zabrakło szczęścia, ale jak zawsze pokazaliśmy naszą siłę w ofensywie i z tego możemy się cieszyć.

- Nasz pressing był kluczem, by wykorzystać sytuacje, które mieliśmy. Wiedzieliśmy, że Anglicy grają dość pasywnie. Mieli trochę więcej posiadania piłki, ale nic z tego nie wynikało. Mieli kilka groźnych sytuacji, ale grali głównie w poprzek boiska. My mądrze wyczekaliśmy ich i kontrowaliśmy. Spodziewaliśmy się również wysokiego pressingu z ich strony i byliśmy na to przygotowani.

- Opinia o Erneście Mucim? Ernest młóci!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.