Ernest Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Muci: Odnieśliśmy dziś ważne zwycięswo

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com, Canal +

- Po meczu z Aston Villą otrzymałem bardzo dużo wiadomości, wiele gratulacji. Ludzie byli naprawdę dumni ze mnie, z drużyny. Osiągnęliśmy historyczne zwycięstwo. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, podobnie jak cała Warszawa. Dzisiaj również odnieśliśmy ważne zwycięstwo, które nie przyszło nam łatwo. Teraz czeka nas bardzo trudny mecz przeciwko Pogoni, na który czekamy - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Zabrze Ernest Muci.- Czy Ernest Muci nie jest na sprzedaż? Nie wiem, to robota dyrektora Jacka Zielińskiego. Ja skupiam się na tym, co dzieje się na boisku, a on zajmuje się pozostałymi rzeczami.

- Josue pomaga mi bardzo mocno. Motywuje mnie, sporo się od niego uczę, również na boisku. Jest wielkim piłkarzem, bardzo ważnym dla nas. Ważne jest mieć kolegę, który wspiera w taki sposób. On wie, że stać mnie na zdecydowanie więcej, ja też się staram od niego uczyć. Wychodzi z tego niezła współpraca.

- To, że jestem tak samo szybki z piłką przy nodze co bez piłki, to kwestia sporej liczby treningów. Także pewien dar, z którym się urodziłem. Jestem zadowolony, że mogę to pokazywać przed taką publicznością, w tak wielkim klubie. Jestem ciekawy, jak dalej rozwinie się ten sezon, bo jest on bardzo ważny.

- Moja ulubiona pozycja na boisku? Mogę grać jako napastnik, fałszywa dziewiątka, dziesiątka. Lubię te pozycje, ale mogę grać również na skrzydle. Po prostu lubię być piłkarzem z formacji ofensywnej, który daje swojej drużynie jak najwięcej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.