Zwycięstwo Aston Villi ze Zrinjskim

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W drugim czwartkowym meczu grupy E Aston Villa pokonała na własnym stadionie Zrinjski Mostar 1-0. Do przerwy był bezbramkowy remis. Anglicy przeważali przez większą część spotkania, ale zwycięską bramkę udało im się zdobyć dopiero w doliczonym czasie drugiej połowy. Po 2. kolejce wszystkie drużyny w grupie mają taką samą zdobycz punktową.

Aston Villa FC 1-0 (0-0) Zrinjski Mostar
1-0 90+4' Jhon McGinn

Aston Villa: 1. Emiliano Martinez - 3. Diego Carlos (82' 9. Bertrand Traore), 4. Ezri Konsa, 17. Clement Lenglet, 12. Lucas Digne (46' 2. Matty Cash) - 32. Leander Dendoncker (46' 6. Douglas Luiz), 8. Youri Tielemans, 31. Leon Bailey, 7. Jhon McGinn, 22. Nicolo Zaniolo - 24. Jhon Duran (46' 11. Ollie Watkins)

Zrinjski: 35. Marko Marić - 6. Josip Corluka, 27. Slobodan Jakovljević, 95. Matej Senić, 91. Mario Ticinović (73' 50. Kerim Memija) - 5. Dario Canadjija (73' 8. Damir Zlomislić), 15. Stpie Radić, 22. Aldin Hrvanović (46' 17. Matija Malekinusić), 20. Antonio Ivancić (62' 93. Zvonimir Kozulj), 25. Mario Cuze - 99. Nemanja Bilbija (77' 10. Tomislav Kis)

żółte kartki: McGinn, Cash - Hrvanović, Ticinović