Futsal

Legia Warszawa 3-6 Dreman Opole Komprachcice

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała z Dremanem Opole Komprachcice 3-6. Do przerwy było 2-2. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają już w sobotę o godz. 17:30, na wyjeździe z Widzewem Łódź.

Fotoreportaż z meczu - 58 zdjęć Joanny Bydler

Goście objęli prowadzenie ju w 5. minucie po mocnym uderzeniu niepilnowanego Vladyma Ivanova. Niecałe dwie minuty później było już 0-2 po tym jak Waldemar Sobota podał w poprzek pola karnego do Deynsa Blanka, który od słupka umieścił piłkę w siatce. W odpowiedzi na 2-1 strzelił Paweł Gajek. Dwukrotnie swojej szansy próbował Rui Pinto, ale miał problem ze skutecznością. To goście byli bliżej zdobycia kolejnego trafienia. W 17. minucie Dawid Lach ofiarnie wybronił uderzenie Davidsona Silvy, ratując swój zespół przed stratą bramki. na 6 sekund przed końcem legioniści wyrównali na 2-2.

W 22. minucie goście przeprowadzili niezłą akcję, zakończoną strzałem Waldemara Soboty. Chwilę później jeden z zawodników trafił w słupek. W odpowiedzi bardzo niecelnie uderzał Michał Klaus. To jednak Dreman wyszedł na prowadzenie w 24. minucie za sprawą Marka Bugańskiego. W 32. minucie bramkę na 3-3 zdobył Davidson Silva. 5 minut później goście ponownie objęli prowadzenie, po tym jak skutecznie wykonali rzut wolny, a piłkę z bliskiej odległości dobił Maksym Pautiak. Od tego momentu Legia grała z lotnym bramkarzem. Nic to jednak nie dało i Dreman wygrał 6-3.

Legia Warszawa 3-6 (2-2) Dreman Opole Komprachcice
0-1 - 4:43 Vladym Ivanov
0-2 - 6:25 Denys Blank
1-2 - 7:57 Paweł Gajek
2-2 - 19:54 Rui Pinto
2-3 - 24:11 Marek Bugański
3-3 - 31:49 Davidson Silva
3-4 - 36:51 Maksym Pautiak