Boks

Pięć medali legionistów w MP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Pułtusku rozegrane zostały mistrzostwa Polski do lat 23 w boksie, w których startowało kilku zawodników Klubu Bokserskiego Legia oraz Legia Fight Club. Tytuły mistrzowskie wywalczyli Jakub Sulęcki (kat. -60kg), Bartłomiej Rośkowicz (kat. -63,5 kg) i Jakub Straszewski (kat. -86kg). Srebrny medal zdobył Mateusz Grejber (kat. -67kg), a brązowy - Paweł Sulęcki (kat. -67kg). Legia zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej i drugie w klasyfikacji punktowej.

Aż trzech legionistów w kat. -67kg przegrało swoje walki z Oliwierem Szotem. Ten najpierw pokonał Szymona Brząkałę z LFC, następnie w półfinale zwyciężył Pawła Sulęckiego (4:1), a w finałowej walce był lepszy (również stosunkiem głosów sędziów 4:1) od Mateusza Grejbera.