Futsal

FC Toruń 2-7 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 12. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z FC Toruń 7-2, Do przerwy legioniści prowadzili 4-2. Kolejne spotkanie rozegrają 26 listopada, na wyjeździe z BSF Bochnia.

W 3. minucie strzałem z prawej strony, z bliskiej odległości prowadzenie Legii dał Andre Luiz. W 5. minucie sam na sam z Tomaszem Warszawskim znalazł się Patryk Szczepaniak i pokonał stołecznego golkipera. Chwilę później było już 2-1. Krzysztof Elsner dalekim strzałem posłał piłkę do bramki. W 14. minucie na 2-2 strzelił Davidson Silva. 2 minuty później ren sam zawodnik wykończył zespołową akcję, dając Legii prowadzenie 3-2. Chwilę później legioniści wykorzystali błąd gospodarzy, a Rui Pinto posłał piłkę do pustej bramki.

W 33. minucie goście zdobyli piąte trafienie, a strzelcem był Michał Klaus. 3 minuty później na 6-2 podwyższył Andre Luiz. Gospodarze grali z wycofanym bramkarzem. Wykorzystał to Tomasz Warszawski, który zdobył gola bezpośrednim wyrzutem z własnej bramki.

FC Toruń 2-7 (2-4) Legia Warszawa
0-1 - 02:26 Andre Luiz
1-1 - 04:11 Patryk Szczepaniak
2-1 - 04:35 Krzysztof Elsner
2-2 - 13:00 Davidson Silva
2-3 - 15:20 Davidson Silva
2-4 - 15:51 Rui Pinto
2-5 - 32:19 Michał Klaus