Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Wyniki Marka Kani w PŚ w Pekinie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Marek Kania wziął udział w drugich w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, które odbyły się w Pekinie. Pierwszego dnia rywalizacji, legionista zajął 9. miejsce w wyścigu na 500 metrów dywizji A z czasem 35.20 sekundy. Dzień później na tym samym dystansie, Marek był 15. z czasem 35.33 sekundy. W klasyfikacji generalnej (po czterech wyścigach) zajmuje miejsce 11.

W drugim sobotnim starcie, legionista wystartował w sprincie drużynowym wraz z Piotrem Michalskim i Damianem Żurkiem. Polacy zajęli miejsce 5. z wynikiem 1:21.04 min. (+0.77s).

W niedzielnym starcie na 1000 metrów dywizji B, Marek był 23. z czasem 1:11.92 min. (+2.72s).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.