REKLAMA

Dobrzy Ludzie odmalowali szkołę w Ciechanowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa Dobrzy Ludzie w ostatni weekend odmalowała korytarze szkoły SOSW w Ciechanowie. "Malowanie zostało sfinansowane ze środków ze sprzedaży naszych gadżetów. Mamy nadzieję, że uczniom będzie teraz przyjemniej w szkolnych murach" - informują legioniści, których gadżety można przed każdym meczem kupić w Źródełku, a specjalna puszka stoi również w sklepie Żyleta.

W ciechanowskiej szkole pojawiły się m.in. legijne postacie Lego, Pingwiny z Madagaskaru oraz Kaczor Donald i Myszka Mickey.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Koneser polskiej piłki klubowej - 22.11.2023 / 09:33, *.plus.pl

Uwielbiam tę grupę

odpowiedz
Zygy - 21.11.2023 / 03:23, *.vectranet.pl

Wspaniałe.

odpowiedz
DZ - 20.11.2023 / 22:47, *.centertel.pl

Mistrzostwo Świata ... i oko(L)ic!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.