Kacper Knera - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka i asysta Knery

Fumen, źródło: Polsat Sport

Trzech wypożyczonych zawodników rozegrało pełne spotkania. Maciej Kikolski przeżył huśtawkę nastrojów. Najpierw sprokurował rzut karny, a później ponownie został pokonany z jedenastu metrów, ale ostatecznie jego zespół wygrał 3-2. Kacper Knera zakończył udanie rundę w Elanie Torun notując asystę i zdobywając bramkę w potyczce z Błękitnymi Stargard.

Kiepskie informacje napłynęły do nas z Niepołomic. Jordan Majchrzak przeszedł zabieg po złamaniu obojczyka w meczu reprezentacji Polski do lat 21. W efekcie nie będzie do dyspozycji trenera Puszczy przez ok. 7 tygodni.

Wypożyczeni legioniści
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Motorem Lublin
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Termaliką Nieciecza
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Chrobrym Głogów
Kacper Knera (Elana Toruń) - 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Błękitnymi Stargard. Strzelec bramki na 2-0 w 32. minucie spotkania. Do tego zaliczył asystę przy trafieniu Macieja Rożnowskiego.
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - od 63. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Płock
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - do 73. minuty w wygranym 2-0 meczu z Cosenzą Primavera
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 5-0 meczu Karpatami Krosno
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - mecz Mławianką Mława został przełożony na 6 marca 2024r. z powodu złego stanu murawy