Skrót meczu z GTK Gliwice

Fumen, źródło: Polsat Sport

Koszykarze Legii wygrali 83-81 z GTK Gliwice w ramach 11. kolejki Orlen Basket Ligi. Spotkanie miało zacięty przebieg, choć pierwsze dwie kwarty należały do zawodników gości. W trzeciej kwarcie zespół Wojciecha Kamińskiego zaczął skutecznie odrabiać straty, żeby w ostatniej odsłonie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W zespole z Gliwice brylował Josh Price, zdobywca 30 punktów. Natomiast po stronie legionistów akcenty w ofensywie rozłożyły się na kilku graczy. W efekcie pięciu zawodników zdobyło co najmniej 10 punktów. Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania.