Marie Charlotte Monnier

Tenis

Medale Kluczyńskiego i Charlotte Monnier w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwoje tenisistów Legii stanęło na podium zawodów Pucharu Polski. W rywalizacji juniorów do lat 18 w Bytomiu, Jan Kluczyński zajął 2. miejsce w singlu, przegrywając w finale z Janem Chłodnickim z Górnika Bytom 3-6, 1-6. W kat. do lat 14 w Pszczynie, Marie Charlotte Monnier zajęła 3. miejsce.

Malwina Rowińska wzięła udział w turnieju ITF M15 w Monastyrze. W singlu legionistka, która niedawno rozpoczęła studia w Gainesville (University of Florida) i walczy w lidze uczelnianej w USA w barwach Aligatorów (Gators), odpadła w 1/8 finału tunezyjskiego turnieju.

Marie Charlotte Monnier - Nina Banasiak (Advantage Bielsko-Biała) 6-0, 6-1
Marie Charlotte Monnier - Patrycja Faber (Advantage Bielsko-Biała) 6-3, 2-6, 3-6

Wyniki Rowińskiej w ITF M15 w Monastyrze:
I runda: Malwina Rowińska - Hanna Bougouffa (Francja) 6-1, 6-1
1/8 finału: Malwina Rowińska - Marie Villet (Francja) 2-6, 6-2, 4-6

Malwina Rowińska/Alyssa Reguer (Francja) - Gabrielle Faith Andrews/Mary Lewis (USA) 3-6, 5-7