Rezerwy

Sparing: Legia II Warszawa 0-2 Stomil Olsztyn

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W pierwszym zimowym meczu sparingowym Legia II Warszawa przegrała w LTC z II-ligowym Stomilem Olsztyn 0-2. Do przerwy goście wygrywali 2-0. W spotkaniu wystąpiło dwóch testowanych zawodników z Chemika Bydgoszcz - Damian Kochmański i Marcel Strzyżewski. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 27 stycznia z Widzewem II Łódź.

Sparing: Legia II Warszawa 0-2 (0-2) Stomil Olsztyn
0-1 - 10' Iwan Brikner
0-2 - 23' Piotr Kurbiel

Strzały (celne): Legia II 14 (4) - Stomil 10 (2)

Legia II (1. połowa): Paweł Szajewski - Kacper Wnorowski, Damian Byrtek, Damian Kochmański* - Jakub Jędrasik, Sebastian Kieraś, Mateusz Możdżeń, Igor Korczakowski - Szymon Grączewski, Adam Ryczkowski, Minas Vasiliadis*

Legia II (2. połowa): Wojciech Banasik - Julien Tadrowski, Kacper Wnorowski, Patryk Konik - Franciszek Saganowski, Ihor Charatin, Sebastian Kieraś (76' Jakub Jędrasik), Maciej Bochniak - Marcel Strzyżewski*, Stanisław Gieroba, Cyprian Pchełka