Adam Ryczkowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Sparing: Legia II Warszawa 3-0 Jagiellonia II Białystok

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W przedostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek w III lidze Legia II Warszawa wygrała 3-0 z Jagiellonią II Białystok. Do przerwy podopieczni Piotra Jacka prowadzili 2-0. Pierwszą bramkę zdobył Jan Ziółkowski, który dobił strzał Adama Ryczkowskiego. W 31. minucie na 2-0 podwyższył Cyprian Pchełka, wykorzystując zgranie Ryczkowskiego. W 69. minucie w polu karnym faulowany był Ryczkowski i sam poszkodowany skutecznie wykonał jedenastkę, ustalając tym samym wynik spotkania.

Sparing: Legia II Warszawa 3-0 (2-0) Jagiellonia II Białystok
1-0 - 9' Adam Ryczkowski
2-0 - 31' Cyprian Pchełka
3-0 - 69' Adam Ryczkowski (karny)

Legia II: Banasik (70' Chojak) - Tadrowski, Ziółkowski, Wnorowski (72' Bochniak) - Saganowski (64' Puciłowski), Możdżeń (64' Kieraś), Adkonis, Korczakowski (64' Konik) - Grączewski (72' Żewłakow), Ryczkowski (72' Radaszkiewicz), Pchełka (64' Vasilidis)