Makana Baku - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Popis Baku i bramka Lachowicza

Fumen, źródło: Legionisci.com

Ostatnie dni nie są udane dla Gabriela Kobylaka. Tydzień temu puścił sześć bramek w ligowym spotkaniu, a w miniony weekend musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki. Maciej Kikolski kończył mecz w odmiennym nastroju. Nie dość, że zachował czyste konto, to jego GKS Tychy wygrały z Odrą Opole. Na I-ligowym boisku spotkali się Bartłomiej Ciepiela (Resovia) oraz Jakub Kisiel (Podbeskidzie). Obaj na murawę weszli po przerwie.

Dobre wieści płyną do nas z Włoch, gdzie Oskar Lachowicz zdobyciem bramki przyczynił się do wygranej Spezii Primavera. W Portugalii Cezary Miszta czeka na debiut w barwach Rio Ave. Natomiast Makana Baku dał popis w lidze greckiej. W potyczce z sąsiadującym tabeli Panserraikosem popisał się dwiema asystami oraz ustalił wynik spotkania trafiając do siatki rywala.

Wypożyczeni legioniści
Makana Baku (OFI Kreta) - 90 minut w wygranym 4-0 w meczu z Panserraikosem. Zaliczył asysty przy bramkach na 1-0 i 3-0 Aarona Leyi oraz trafił do siatki w 79. minucie spotkania na 4-0.
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - od 46. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ukarany żółtą kartką.
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - od 56. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Resovią Rzeszów
Kacper Knera (Elana Toruń) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 17:00 z Zawiszą Bydgoszcz
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - do 31. minuty w przegranym 0-4 meczu z Pogonią Szczecin. Opuścił boisko z powodu czerwonej kartki.
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - od 84. minuty w wygranym 1-0 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - do 69. minuty w wygranym 4-3 meczu z Bari Primavera. Strzelił bramkę na 1-0 w 3. minucie spotkania.
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Legią Warszawa
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Famalicao
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 13:00 z Flotą Świnoujście
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 14:00 z Wiślanie Jaśkowice
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - najbliższy mecz 24 lutego o godz. 18:00 z KKS Kalisz
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - najbliższy mecz 2 marca o godz. 14:00 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Igor Strzałek (Stal Mielec) - do 56. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Śląskiem Wrocław