Legia po wygranej z Jagiellonią - fot. Bartman

Futsal

Jagiellonia Białystok 0-3 Legia Warszawa. Mamy play-off!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 29. kolejki Ekstraklasy futsaliści Legii Warszawa wygrali na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Do przerwy legioniści prowadzili 3-0. Dzięki temu zwycięstwu "Wojskowi" zapewnili sobie udział w fazie play-off z 7. miejsca. Kolejne spotkanie, ostatnie w rundzie zasadniczej, rozegrają 20 kwietnia o godz. 16 z Rekordem Bielsko-Biała.

W 7. minucie pierwszą bramkę dla Legii zdobył Adam Grzyb, po dobrym podaniu z prawej strony. W 14. minucie było 2-0 dla stołecznego zespołu. Po akcji lewą stroną i podaniu Mariusza Milewskiego, z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Andre Luiz. W 17. minucie indywidualną akcją i trzecim trafieniem dla stołecznego zespołu popisał się Michał Klaus.

Jagiellonia Białystok 0-3 (0-3) Legia Warszawa
0-1 - 06:49 Adam Grzyb
0-2 - 13:12 Andre Luiz
0-3 - 16:01 Michał Klaus

Jagiellonia: 83. Kamil Ulman, 7. Mateusz Łabieniec, 14. Grzegorz Makal, 11. Piotr Skiepko, 33. Jakub Kozłowski
rezerwa: 5. Adrian Citko, 8. Krzysztof Kożuszkiewicz, 34. Dawid Święciński, 69. Mateusz Prolejko

Legia: 16. Tomasz Warszawski, 9. Michał Klaus, 19. Adam Grzyb, 50. Mykyta Storożuk, 81. Mariusz Milewski
rezerwa: 13. Juan Ignacio Casillas, 18. Michał Sobków, 7. andre Luiz, 10. Rui Pinto, 34. Nuno Chuva