Makana Baku - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Baku

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dobre wieści poniosły się z Grecji, gdzie Makana Baku zdobył jedną z bramek w wygranym meczu OFI Kreta z Gianniną. Niemiec podwyższył na 2-0 tuż przed przerwą. Natomiast w Portugalii Rio Ave odniosło cenne zwycięstwo i tym samym oddaliło się od strefy spadkowej. Jednak Cezary Miszta oglądał ponownie poczynania kolegów będąc samemu poza kadrą meczową. Natomiast Oskar Lachowicz spędził godzinę na boisku w rywalizacji z Pescarą w ramach rozgrywek Primavery.

Wypożyczeni legioniści
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - od 65. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Chorzów
Igor Strzałek (Stal Mielec) - od 56. minuty w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce

I liga
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - od 88. minuty w przegranym 0-1 meczu z Polonią Warszawa
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Wisłą Płock
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - do 67. minuty przegranym 0-2 meczu z Górnikiem Łęczna
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - do 74. minuty w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Rzeszów. Ukarany żółtą kartką.
Skrót meczu GKS Tychy - Wisła Płock

II liga
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

III liga
Kacper Knera (Elana Toruń) - od 56. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Notecią Czarnków
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - wyszedł w podstawowym składzie w wygranym 5-0 meczu z Pogonią Nowe Skalmierzyce
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Podlasiem Biała Podlaska
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Victorią Sulejówek

Ligi zagraniczne
Makana Baku (OFI Kreta) - do 75. minuty w wygranym 4-0 meczu z Gianniną. Strzelec bramki na 2-0 tuż przed przerwą.
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - do 63. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Pescarą Primavera
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Gil Vicente