Jordan Majchrzak - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramka Majchrzaka z Lechem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jordan Majchrzak zdobył pierwszą bramkę w ekstraklasie. Wypożyczony z Legii zawodnik trafił do siatki w wygranym meczu z Lechem Poznań. W zdecydowanie gorszym nastroju z boiska schodził Gabriel Kobylak, który puścił trzy strzały, a Radomiak przegrał w Łodzi. Na zapleczu ekstraklasy Bartłomiej Ciepiela wystąpił w derbach Rzeszowa. Natomiast w Pruszkowie spotkali się Marcel Krajewski oraz Maciej Kikolski.

Wypożyczeni legioniści
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z ŁKS Łódź
Jordan Majchrzak (Puszcza Niepołomice) - do 75. minuty w wygranym 2-1 meczu z Lechem Poznań. Strzelec bramki na 1-0 w 7. minucie spotkania.
Igor Strzałek (Stal Mielec) - do 58. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Widzewem Łódź

I liga
Bartłomiej Ciepiela (Resovia Rzeszów) - do 61. minuty w przegranym 0-2 meczu ze Stalą Rzeszów. Ukarany żółtą kartką.
Maciej Kikolski (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu ze Zniczem Pruszków
Jakub Kisiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Polonią Warszawa
Marcel Krajewski (Znicz Pruszków) - od 46. minuty przegranym 2-3 meczu z GKS Tychy
Skrót meczu z Znicz Pruszków - GKS Tychy

II liga
Jakub Okusami (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Grudziądz

III liga
Kacper Knera (Elana Toruń) - od 71. minuty w wygranym 3-0 meczu z Wikędem Luzino
Fryderyk Misztal (Stolem Gniewino) - wyszedł w podstawowym w wygranym 1-0 meczu z Sokołem Kleczew
Jakub Murawski (Wieczysta Kraków) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski
Maddox Sobociński (GKS Wikielec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wartą Sieradz

Ligi zagraniczne
Makana Baku (OFI Kreta) - do 66. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Panserraikosem
Oskar Lachowicz (Spezia Primavera) - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Cosenzą
Cezary Miszta (Rio Ave) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Estrelą