REKLAMA

Zamknięcie stadionu: decyzja w przyszłym tygodniu

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Stołeczna policja przedstawiła negatywną opinię na temat możliwości rozgrywania piłkarskich meczów z udziałem publiczności przez mistrzów Polski - Legię Warszawa, na stadionie przy Łazienkowskiej. W środę zarząd klubu oraz przedstawiciele kibiców spotkali się w tej sprawie z wojewodą mazowieckim.

- Odbyło się spotkanie z przedstawicielem wojewody. W przyszłym tygodniu będziemy wiedzieć więcej. Legia jak co roku dostarczyła wszystkie dokumenty. Wojewoda ma wystąpić do policji z pytaniem co jeszcez klub musi zrobić by otrzymać pozytywną opinię. Wtedy dopiero będziemy wiedzieć jakie dodatkowe dokumenty musimy dostarczyć - powiedziała Monika Rebizant z biura prasowego Legii.

Policja miała zastrzeżenia wobec klubu po tym jak 13 maja grupa chuliganów w barwach drużyny starła się z funkcjonariuszami na warszawskiej Starówce. Mimo to wydała tymczasową zgodę na organizowanie spotkań (odbył się między innymi mecz Legia-Celtic Glasgow).

Możliwość organizowania meczów była również elementem postępowania licencyjnego w Polskim Związku Piłki Nożnej. Legia otrzymała licencję na grę w ekstraklasie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.