Konferencja prasowa

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Na konferencji nie pojawił się Dariusz Wdowczyk.

Tomasz Strejlau (trener asystent Legii): W tej chwili trener Wdowczyk rozmawia z zawodnikami i nie mógł przyjść na konferencję. Był to dla nas bardzo ciężki mecz. Początek meczu 10-15 minut układało się po naszej myśli. Po strzeleniu bramki oddaliśmy inicjatywę. Zabrakło agresywnośći i podejścia do rywala. Ponieśliśmy za to konsekwencje i straciliśmy gola. Wiedzieliśmy, że wejście Sikory może sporo namieszać i tak się stało. Zagraliśmy słaby mecz, nie podeszliśmy lekceważąco. Do meczu z Szachtarem nie trzeba nikogo mobilizować, bo walczymy o Ligę Mistrzów.

Werner Liczka (trener Groclinu): Były to dwie różne połowy. Szybko strzelony gol przez Legię ustawił na początku mecz. W przerwie udało nam się zmienić nastawienie do gry - przeprowadziłem efektowną odprawę. Zawodnicy zostawili respekt i strach w szatni. 20 minut po zmianie stron graliśmy bardzo dobrze, zmieniliśmy system gry i to przyniosło efekt. Zespół grał na miarę swoich możliwości.