REKLAMA

Wszyscy na mecz, na biało!

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Kibicu! Jak zapewne wiesz, jutrzejszy wieczór jest wyjątkowy. To właśnie w środę, po jakże chudych 11 latach, będziemy mogli "posmakować raju LM". Od piłkarzy oczekujemy podwójnego, czy nawet potrójnego zaangażowania. Mają dać z siebie wszystko... Pamiętaj jednak, że to, co się dzieje na trybunach ma OGROMNY wpływ na to, co zdarzy się na boisku. Dlatego i Ty, wymagaj od siebie i innych osób stojących w otoczeniu zdecydowanie więcej.
Nawet jeśli wynik nie będzie korzystny, zadbajmy o to, aby czwartkowe dzienniki poświęciły nam, kibicom, więcej miejsca niż dwa zdania. Stwórzmy taką atmosferę, która będzie wymieniana jednym tchem razem z tą, z pamiętnego spotkania z Panathinaikosem. Wtedy doping do ostatnich sekund zapewnił zwycięstwo Legii. W środę wieczorem może być podobnie!

Nie ważne czy będziemy musieli dać z siebie wszystko przez 90, 120 czy więcej minut. Tego dnia NIKT na stadionie nie ma prawa milczeć! Zadbajmy o to aby piłkarze, działacze i fani Szachtara wchodząc na nasz stadion poczuli się jak w jaskini lwa! Niech "Wiedeński hit" stanie się chociaż na tą jedną noc "Hitem z Łazienkowskiej"!

Pamiętaj, że o tym co śpiewamy decyduje "młyn" i nasz niezawodny "gniazdowy". Wsłuchaj się w to, co on mówi, nie intonuj własnych pieśni, okrzyków. W dniu meczu nie ma miejsca na indywidualności - musimy być JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ!

Uczymy się nowych piosenek!
Jutro uczymy się nowej piosenki, specjalnie na ten mecz. Wiadomo, że po ostatnich wynikach wiara w Ligę Mistrzów mocno zmalała, ale może ta piosenka stanie się hitem tego dnia.
Posłuchaj
Słowa:
Ole
Legia Ole Ole
Legia Ole Ole
Legia Warszawa Ligę Mistrzów Ma


Zapraszamy także do ściągnięcia drugiej piosenki: The Great Escape


Wszyscy na biało!
Po raz kolejny zachęcamy wszystkich do założenia białych koszulek. Niech wszystkie trybuny wyglądają jednolicie. Wszyscy na biało!


BILETÓW WYSTARCZY DLA WSZYSTKICH
Nie wahaj się - już teraz jedź na Łazienkowską ponieważ bez żadnego problemu kupisz bilet na mecz! Wejściówki dostępne są na wszystkie trybuny. Do tej pory kibice kupili około 6 tysięcy biletów.Przypominamy, że na ten mecz obowiązują karnety Premium.

Filmik zachęcający do przyjścia na mecz
fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.