REKLAMA

Piłkarze Szachtara przed meczem

Bodziach, źródło: shakhtar.com - Wiadomość archiwalna

Jeszcze przed wylotem do Warszawy, ukraińscy dziennikarze przepytali trzech zawodników donieckiej drużyny, jak widzą swoje szanse przed rewanżowym spotkaniem z Legią.

Anatolij Tymoszczuk, kapitan Szachtara: "W drużynie panuje dobra atmosfera i jesteśmy w bojowym nastroju. Mecz z Metalugiem poszedł w niepamięć i obecnie koncentrujemy się tylko na meczu z Legią. Myślę, że trener Legii każe swojej drużynie zaatakować agresywnie. Zapewne zagrają dwoma napastnikami i będą ostro grać do przodu. Musimy czujnie zagrać w obronie, nie pozwalając legionistom zbyt dużo miejsca."
Siergiej Tkaczenko: "Jesteśmy bojowo nastawieni i mocno wierzymy w to, że jutro zagramy bardzo dobre spotkanie. To jeden z kluczowych spotkań w sezonie i cała nasza drużyna mocno wierzy, że wygramy. Legioniści będą mieli natomiast przewagę swojego stadionu."

Ciprian Marica: "Jesteśmy bardzo zmobilizowani. Wszyscy koncentrujemy się na korzystnym dla nas wyniku. Drużyna postara się zrobić wszystko, aby awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. My pragniemy jak najszybciej zapomnieć o słabym występie z Metalurgiem Donieck, żeby dobrze wypaść w spotkaniu z Legią."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.