REKLAMA

Aukcje dla Wojtka "Legii"

Redakcja - Wiadomość archiwalna

10.10.10 dojdzie do historycznego wydarzenia. Na murawę przy ulicy Łazienkowskiej 3 wybiegną o godzinie 19. piłkarze Legii i FC Den Haag, aby zmierzyć się w meczu charytatywnym na rzecz chorego kibica Legii Wojtka. W związku z tym kibice przygotowali szereg dodatkowych działań, aby wspomóc tą inicjatywę. Jedną z nich są aukcje, w których można wylicytować gadżety związane z Legią, jej największymi gwiazdami lub naszymi zgodami.
5-minutowy występ w drużynie Legii już teraz wart jest ponad 27 tysięcy złotych, a licytacja dopiero się rozpoczęła!

Wystartowały także pierwsze aukcje, w których wylicytować można między innymi reprezentacyjną bluzę Artura Boruca, gadżety OFMC, czy płytę z podpisem jednego z kibiców Legii, Pjusa.

Aukcje znajdziecie tutaj.

Śledźcie aukcje, bo już niedługo znajdą się wśród nich gadżety naszych zgód czy też gadżety ufundowane przez Hemp Gru i Dixona.

Z całego serca zachęcamy do licytowania! Pamiętajcie, że każdy grosz się liczy. Do aukcji przyłączyły się – w myśl hasła „Cała Legia zawsze razem” – wszystkie legijne ekipy oraz postaci związane z Legią i z ruchem kibicowskim.

POKAŻMY CAŁEJ POLSCE, ŻE HASŁO "CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM" NIE JEST TYLKO PUSTYM SLOGANEM!

Serdecznie zachęcamy również do kupowania biletów na ten mecz. Są one dostępne w kasach klubu oraz na wyspach Legii w centrach handlowych. Będzie można nabyć je również na wszystkich trybunach podczas meczu z Lechią Gdańsk.

Pamiętajcie, że na meczu nie obowiązują karnety ani karty kibica, dlatego może on być świetna okazją, aby przyprowadzić na to spotkanie swoich najbliższych, kolegów, znajomych, którzy nigdy ma łazienkowskiej się nie pojawiali! Wszystkie niezbędne informacje na temat meczu znajdziecie na www.meczdlawojtka.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.