Michał Efir podczas zeszłorocznego zgrupowania Legii - fot. Małgorzata Chłopaś / Legionisci.com
REKLAMA

Efir podpisał kontrakt z Ruchem

Wiśnia, źródło: niebiescy.pl - Wiadomość archiwalna

Michał Efir podpisał trzyletnią umowę z Ruchem Chorzów. W jego kontrakcie zawarto jednak klauzulę odkupu przez drużynę mistrzów Polski w przyszłości. 22-letni napastnik przez ostatnie lata grał głównie w rezerwach Legii. W ostatnim sezonie wystąpił w jednym meczu ekstraklasy oraz 17 pojedynkach trzeciej ligi, w których zdobył 11 goli.

- Stało się! Ale nie powiem, że "tak chciał los". Tak chciałem ja, Legia Warszawa i Ruch Chorzów. Zasilam ekipę "Niebieskich" w ramach transferu definitywnego, ale nie zamykam sobie drzwi do powrotu na Łazienkowską. Na razie pora zdobyć uznanie w innym miejscu, pograć w ekstraklasie, wywalczyć sobie pierwszy plac. Dać w końcu dowód na to, że dobrzy ludzie nie pomagali mi przez ostatnie lata bez powodu. Chciałbym im udowodnić, że ich pomocna dłoń nie poszła na marne - napisał na Facebooku Michał Efir.

W tym oknie transferowym do Ruchu przyszedł już inny gracz Legii Warszawa - Wojciech Skaba. 17 czerwca doświadczony bramkarz podpisał z chorzowskim klubem kontrakt na trzy lata. O krok od przejścia do drużyny Jana Kociana był także Patryk Mikita, ale pomimo zainteresowania jego osobą sztabu szkoleniowego napastnik zrezygnował z gry w tym zespole.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.