Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com

Magiera: Drużyna pokazała charakter

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Drużyna Legii pokazała dziś ogromny charakter. Przegrywaliśmy 0-2 po 15 minutach, a wygraliśmy 4-2. Cieszy to, w jaki sposób zareagowaliśmy na stracone gole, to dobry znak. Trzeba myśleć pozytywnie i tak dziś było. Byliśmy drużyną, która z każdą kolejną minutą bardziej dominowała, mieliśmy dużo sytuacji.

Korona postawiła bardzo trudne warunki. Wiedzieliśmy, ze tak będzie, bo to drużyna, która słynie z charakteru, grali ambitnie. Cieszę się, że wygraliśmy drugi mecz z rzędu, przełamaliśmy taką swoją passę. Teraz szykujemy się do meczu z Realem.