fot. Ekstraklasa SA
REKLAMA

Rezerwy: porażka z Gianą Erminio

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnim sparingu na obozie we Włoszech druga drużyna Legii uległa 0-7 grającej w Serie C Gianie Erminio. O ile z rówieśnikami z Juventusu legionistom szło bardzo dobrze, o tyle znacznie starsi trzecioligowcy bezlitośnie punktowali każde potknięcie mocno odmłodzonej zimą drużyny rezerw, złożonej niemal wyłącznie z graczy w wieku 15-19 lat.

Jedynym bardziej doświadczonym graczem w składzie meczowym był niespełna 22-letni Bartczak - i należał on do najlepszych aktorów widowiska po stronie Legii, obok testowanego Amosa Shapiro-Thompsona i powołanego z zespołu CLJ Michała Mydlarza, który wystąpił zarówno na prawej stronie obrony jak i (po przerwie) w roli defensywnego pomocnika. Legioniści mieli wprawdzie przewagę w posiadaniu piłki i stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, jednak nie potrafili ich skutecznie wykończyć, w przeciwieństwie do gospodarzy, wśród których szczególnie bezlitosny był 30-letni Gullit Okyere, zdobywca trzech goli.

Sparing: AS Giana Erminio 7-0 (4-0) Legia II Warszawa
1-0 - 7 min. Marco Capano
2-0 - 15 min. Gullit Okyere
3-0 - 25 min. Gullit Okyere
4-0 - 37 min. Fabio Perna
5-0 - 50 min. Gullit Okyere
6-0 - 55 min. Riccardo Chiarello
7-0 - 63 min. Mbaye Seck


Legia II: Łakota (75' Ojrzyński) - Mydlarz, Pietrzyk, Bondarenko, Grudziński (46' Matuszewski) - Szwed (46' Kumor), Gęsior (46' Król), Shapiro-Thompson, Bartczak, Olejarka (46' Aftyka) - Góral (60' Rymek)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.