Kacper Wełniak - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 3-2 MKS Ełk

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 10. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach rezerwy Legii Warszawa wygrały z zespołem MKS Ełk 3-2. Do przerwy legioniści prowadzili 2-0 po golach Radoaława Pruchnika i Kacpra Wełniaka. Po zmianie stron do głosu doszli rywale, którzy w 51. minucie zdobyli kontaktowego gola.

Trzy minuty później Majecki złapał piłkę dośrodkowaną w pole karne ale kolanem wpadł na rywala. Sędzia nie wahał się - podyktował rzut karny i ukarał legionistę czerwoną kartką. Na boisko za Majeckiego wszedł Cezary Miszta i obronił jedenastkę, ale przy dobitce nie miał szans. Grająca w osłabieniu Legia w 64. minucie ponownie wyszła na prowadzenie po bramce Piotra Cichockiego. Końcówka zdecydowanie należała do gości ale nie zdołali doprowadzić do wyrównania.

III liga: Legia II Warszawa 3-2 (2-0) MKS Ełk
1-0 - 18' Radosław Pruchnik (karny)
2-0 - 22' Kacper Wełniak
2-1 - 51' Michał Twardowski
2-2 - 59' Bartosz Szaraniec
3-2 - 64' Piotr Cichocki

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 3. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 18. Piotr Cichocki (81' 14. Michał Karbownik), 15. Radosław Pruchnik, 21. Krzysztof Mączyński, 7. Mateusz Praszelik (61' 9. Maciej Rosołek), 16. Michał Bajdur (79' 6. Oskar Wojtysiak) - 11. Kacper Wełniak (58' 12. Cezary Miszta)

czerwona kartka: Majecki (54'Legia)