Radosław Majecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Majecki powołany do kadry U-21

Woytek - Wiadomość archiwalna

Radosław Majecki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21 od prowadzonej przez Czesława Michniewicza na mecze z Łotwą (6 września) i Estonią (10.09.).

Kadra reprezentacji U-21:

Bramkarze: Marcin Bułka (Paris Saint-Germain), Kamil Grabara (Huddersfield Town FC), Radosław Majecki (Legia Warszawa)

Obrońcy: Jakub Bednarczyk (FC St. Pauli), Karol Fila (Lechia Gdańsk), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze),
Kamil Pestka (Cracovia), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio), Przemysław Wiśniewski (Górnik Zabrze)

Pomocnicy: Maciej Ambrosiewicz (Wisła Płock), Mateusz Bogusz (Leeds United FC), Patryk Dziczek (Lazio Rzym), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Marcin Listkowski (Pogoń Szczecin), Sebastian Milewski (Piast Gliwice),
Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze)

Napastnicy: Bartosz Bida (Jagiellonia Białystok), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Patryk Szysz (Zagłębie Lubin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
L - 28.08.2019 / 13:02, *.tpnet.pl

@Faken: Faken nigdy nawet nie był na Ł3...

odpowiedz
Raf - 27.08.2019 / 21:07, *.mm.pl

@Chuligan: To nie chodzi o Google. Taka niestety mentalność - po co klikać w Google, skoro może już ktoś to zrobił lub zrobi i poda gotowe... Pozdrawiam.

odpowiedz
Legiaja - 27.08.2019 / 21:02, *.play-internet.pl

@Yup: lepiej na 3 niż w ogóle...

odpowiedz
Legiaja - 27.08.2019 / 20:59, *.play-internet.pl

Rewelacja chociaż jednego legionistę docenili... ma chłopak potencjał i ambicje a jak by nie miał to by nie bym 1 bramkarzem Legii... Czy go wystawi czy nie to i tak takie powołanie coś znaczy... Przynajmniej został zauważony... Powodzenia.

odpowiedz
Chuligan - 27.08.2019 / 16:37, *.25.51

@majusL@legionista.com: na ksiezycu. Kolejny co Google nie ma...

odpowiedz
Yup - 27.08.2019 / 15:16, *.tpnet.pl

Po co na trzeciego nie rozumiem

odpowiedz
Arek - 27.08.2019 / 15:05, *.tpnet.pl

@Gdzie Szymański i Żurkowski: Szymański u Brzęczka, a Żurkowski we Włoszech.

odpowiedz
Arek - 27.08.2019 / 15:03, *.tpnet.pl

Znaczy, na trzeciego tam pojechał. Ciekawe, dlaczego Drągowskiego nie wziął:)

odpowiedz
Faken - 27.08.2019 / 14:57, *.tpnet.pl

@Władeczek: faken byles w koncu ns meczu z rangers czy znow tv oled lg?

odpowiedz
Gdzie Szymański i Żurkowski - 27.08.2019 / 13:44, *.tpnet.pl

Gdzie Szymański i Żurkowski? Oni jeszcze mogą grać w reprezentacji u 21. Przynajmniej Szymański może.

odpowiedz
Władeczek - 27.08.2019 / 13:32, *.netfala.pl

A nie mówiłem, że Majecki będzie powołany? Zmrożona maciora dla każdego faken!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 27.08.2019 / 13:27, *.n3t.pl

Wie ktoś gdzie odbędą się te mecze??

odpowiedz