III liga: Znicz Biała Piska 5-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: regiowyniki.pl - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrały na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska aż 0-5. Do przerwy gospodarze prowadzili 3-0 po bramkach Fiedorowicza, Jambrzyckiego i Furmana. Po zmianie stron do siatki "Wojskowych" trafili Gondek z karnego oraz ponownie Fiedorowicz.

Już w 26. minucie z boiska zszedł Chris Philipps, a jego miejsce zajął Patryk Konik. W 57. minucie Kacper Wełniak otrzymał czerwoną kartkę, a w 90. minucie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Patryk Konik.

Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Kobiereckiego rozegrają dopiero za dwa tygodnie w Aleksandrowie Łódzkim.

III liga: Znicz Biała Piska 5-0 (3-0) Legia II Warszawa
1-0 - 9' Marcin Fiedorowicz
2-0 - 33' Mateusz Jambrzycki
3-0 - 39' Mateusz Furman
4-0 - 74' Patryk Gondek (karny)
5-0 - 77' Marcin Fiedorowicz