Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

W zaległym pojedynku Lech-Legia w CLJ U18 rozgrywanym we Wronkach padł remis 1-1. Do przerwy prowadzili gospodarze, ale Legia prezentowała się dobrze - doprowadziła do wyrównania i była kilkakrotnie bliska zdobycia gola zwycięskiego. Podobny przebieg miało spotkanie Legii U16 z Polonią, choć poloniści w pierwszej połowie postawili trudne warunki. Legia w końcówce straciła gola na 1-1 i może mieć pretensje do siebie za niewykorzystane sytuacje.

Legia U13 całkiem dobrze zaprezentowała się na turnieju Salland Cup w Holandii - nasi gracze grali efektownie i skutecznie, a pogromcę znaleźli dopiero w półfinale.

CLJ U18: Lech Poznań 1-1 (1-0) Legia Warszawa U18
1-0 40 min. Damian Kołtański (as. Michał Marszałkiewicz)
1-1 51 min. Szymon Włodarczyk (as. Jakub Kwiatkowski)

Strzały (celne): Lech 14 (4) - Legia 25 (8)

Legia: Jakub Kowynia [03] – Jakub Kwiatkowski [03](82' Mikołaj Grzejda), Yehor Matsenko, Kamil Rokosz, Kacper Imiołek [03] – Patryk Pierzak [03](86' Dawid Grzelak), Łukasz Rytelewski, Jerzy Munik (Kpt), Kacper Gościniarek (72' Kajetan Staniszewski [03]), Filip Sobiecki (61' Hubert Derlatka [03]) – Szymon Włodarczyk [03]
Rezerwa: Piotr Kołodziej [03], Jakub Czajkowski, Dawid Barnowski
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Jakub Renosik

Legia U16 1-1 (0-0) Polonia Warszawa 04
1-0 49 min. Dawid Kiedrowicz (karny po faulu na nim samym)
1-1 84 min. Łukasz Makarski b.a.

Strzały (celne): Legia 21 (8) - Polonia 11 (3)

Legia: Jakub Mielcarz - Patryk Winiarski (58' Wiktor Puciłowski [05]), Tomasz Okulicki, Jakub Rutkowski, Filip Jurczak (65' Kacper Wnorowski) - Sebastian Kieraś, Patryk Bek (58' Kacper Knera) - Maddox Sobociński, Igor Strzałek (71' Wiktor Nowak), Dawid Kiedrowicz (61' Bartosz Dziemidowicz) - Wiktor Kamiński
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Norbert Misiak

Turniej "Salland Cup" (rocznik 2007 i mł.):

W mocno obsadzonym turnieju w Olst (Holandia) wzięła udział Legia U-13. Drużyny będą rywalizować w składach 11-osobowych, w wymiarze 30 minut. Wsród uczestników znajdowały się: Vitesse Arnhem, FK Usti nad Łabą, NEC/FC Oss (Holandia), KV Mechelen (Belgia) czy Prestige Football Academy (Holandia). Z kolei LEgia w rywalizacji grupowej zmierzyła się z PEC Zwolle, Rot-Weiss Essen (Niemcy), Go Ahead Eagles Deventer (Holandia) i gospodarzami SC Overwetering (Holandia). Podopieczni Jakuba Zapaśnika spisywali się w fazie grupowej doskonale, będąc w stanie osiągnąć dominację praktyznie we wszystkich meczach. Dzięki temu w fazie finałowej powalczyli o miejsca 1-4. Jednak mecze z z FK Usti nad Łabą oraz (ponownie) z Rot-Weiss Essen nie poszły do końca po myśli młodych legionistów, a końcowym triumfatorem rywalizacji zostało Vitesse Arnhem. Nasi gracze pokazali sięmimo wszystko z dobrej strony w międzynarodowej rywalizacji.