REKLAMA

Zbiórka na środki ochronne dla szpitali dziecięcych

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na środki ochronne dla trzech szpitali dziecięcych - Centrum Zdrowia Dziecka, szpitala SPZOZ przy ul. Mikołaja Kopernika oraz szpitala dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. "Mamy nadzieję, że dzięki wszystkim dobrym ludziom uda się nam zakupić jak najwięcej środków ochronnych tak potrzebnych Wam w dobie pandemii koronawirusa covid-19!" - apelują legioniści.

Zbiórka pieniędzy wystartowała wczoraj późnym wieczorem. Do tej pory zebrano ponad 7300 złotych z planowanych 50 tysięcy. Zachęcamy do wpłat TUTAJ.

Pomóc można także licytując kibicowskie fanty. Całkowita kwota z licytacji zostanie przeznaczona na zakup m.in. maseczek ochronnych.

Legioniści przekazali do Centrum Zdrowia Dziecka pierwszą partię środków ochronnych, m.in. 300 maseczek ochronnych oraz 6 dużych preparatów do dezynfekcji rąk.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
(L) - 29.03.2020 / 22:27, *.t-mobile.pl

wpłacajmy i nie poprzestańmy na tych 50 tysiącach tulko

odpowiedz
News⚽️Legis - 29.03.2020 / 21:28, *.204.114

New York Legia!,#stayhome

odpowiedz
Nikt ważny. - 28.03.2020 / 10:34, *.chello.pl

Wpłacać wpłacać - przynajmniej by było z 200 tyś.

odpowiedz
MP.J (L) - 26.03.2020 / 17:15, *.chello.pl

Strasznie powoli zbiera się nam ta kwota....
kibice jak i piłkarze pewnej drużyny zebrali w ciągu kilku dni ponad 110 tysiaków a my nie zebraliśmy nawet 20 tysięcy na tę chwilę, a 15 000 jest przekroczone tylko dlatego że pewien Pan wpłacił u nas ponad 5 tys.DZIĘKI.
Starajmy się wpłacać minimum 19,16 zł.chociaż tyle.....aby zebrać o wiele więcej niż te 50.000.....Społeczność legijna liczy grubo ponad 1 mln. :-).

odpowiedz
Majki - 26.03.2020 / 13:17, *.telnaptelecom.pl

Jestem w szoku, pierwszy raz usłyszałem o akcji w radio "Złote Przeboje"

odpowiedz
News⚽️Legia - 24.03.2020 / 14:01, *.155.191

Wszyscy!zbieramy!kase!dla!dzieciakòw!

odpowiedz
Brat - 24.03.2020 / 13:09, *.chello.pl

Kwota ze zbiórki z meczu z Piastem mogłaby byc przekazana na tę akcję. W końcu opraw i tak teraz robic nie bedziemy.

odpowiedz
Pawciu - 24.03.2020 / 12:01, *.play-internet.pl

Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego rzad nie jest w stanie zapewnic szpitalom fachowego sprzetu

Nie sposob zeby organizacje poza rzadowe czy prywatni daroczyncy musieli zapewniac personalowi medycznemu cos co powinno byc w zaopatrzeniu.
Rzad juz w styczniu mial informacje o Covid19 ale oczywiscie zbagatelizowal bo co tam inni beda nam mowic - my wiemy wszystko najlepiej

odpowiedz
ding - 24.03.2020 / 12:01, *.chello.pl

A przy okazji zbiórki: ile zebrano na meczu z Piastem? Chyba dotychczas nie było informacji, a mecz rozegrano ponad dwa tygodonie temu.

odpowiedz
Niedecyzyjny - 24.03.2020 / 10:36, *.chello.pl

Brawo za inicjatywę!

btw. Jak to decyzyjni mówią, że nie będzie zbiórki? Dlaczego?

odpowiedz
matus007 - 24.03.2020 / 09:09, *.play-internet.pl

Dobra Akcja !!! Pozdro

odpowiedz
Kibic - 24.03.2020 / 08:26, *.play-internet.pl

Dobrzy Ludzie Brawo. Dziękuję
A decyzyjni mówią, że nie będzie zbiórki.
Obyście nigdy nie musieli korzystać z pomocy szpitali.

odpowiedz