REKLAMA

Futsal

Futsalowa Legia ogłasza projekt Klubu 100

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sekcja futsalu Legii Warszawa ogłosiła stworzenie Klubu 100, który jest skierowany zarówno do osób prywatnych, jak i małych i średnich przedsiębiorstw, które chciałyby wspólnie budować silną drużynę Legii, która jest na najlepszej drodze do awansu do futsalowej ekstraklasy.

O projekcie
Klub 100 jest inicjatywą skierowaną do osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które pomogą wspólnie zbudować silną drużynę Legii Warszawa oraz pomogą w awansie do Futsal Ekstraklasy. W ramach projektu sekcja daje możliwość zaistnienia w sporcie oraz marketingu sportowym, a zarazem umożliwia zaprezentowanie się jako podmiot, któremu zależy na rozwoju drużyny oraz klubu.

Jak zostać członkiem Klubu Przyjaciół Legia Futsal?
Klub100 to projekt, w ramach którego każdy chętny deklaruje wpłatę jednorazowej składki rocznej w kwocie minimum 1500 zł netto. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów działalności statutowej klubu i stowarzyszenia. - Zależy nam, aby nasz projekt stał się centrum zrzeszającym naszych kibiców, z którymi będziemy mogli razem tworzyć silną Sekcję Futsalu Legii Warszawa - informują władze sekcji.

Korzyści
- bezpośrednią możliwość budowania silnej Legii Warszawa Futsal
- przynależność do społeczności Przyjaciół Legii Futsal, których interesem jest promowanie dobrego imienia Legii i Warszawy;
- ekspozycję logotypu firmy lub innej ustalonej z klubem nazwy na stronie internetowej Klubu oraz w trakcie internetowych transmisji spotkań Legii rozgrywanych w Warszawie;
- możliwość posługiwania się tytułem Przyjaciela Legii Futsal we własnych działaniach promocyjnych;
- pamiątkowy dyplom każdy z Przyjaciół otrzymuje pamiątkowy dyplom potwierdzający przynależność do Klubu 100;
- Przyjaciel otrzymuje bezpłatne wejście na wszystkie mecze ligowe i pucharowe Legii Warszawa Sekcji Futsal rozgrywane jako gospodarz (wymagane będzie potwierdzenie obecności)

Więcej informacji znaleźć można na legiafutsal.com.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
BródnoFan - 19.02.2021 / 15:08, *.vectranet.pl

Niektóre kluby to nie Legia. Zamiast kupować szajs z Chin i 10tą koszulkę w fanstorze lepiej pomóc Legionistom z krwi i kości. W skali roku może to być podobny koszt.
Kwota nie jest wygórowana - nieco ponad 100 zł / miesiąc, a dla chłopaków, którzy to ogarniają będzie to mega wsparcie.
Przyjdźcie na mecz. Sport bardzo widowiskowy, piłkarze grając za darmo zostawiają serducho na boisku.
Legia to Legia...

odpowiedz
WERTYU - 18.02.2021 / 23:47, *.plus.pl

Niektore klubu mialy cos takiego, ale byla to wplata 100zl miesiecznie. Mysle, ze wiecej osob byloby takim czyms zainteresowane.

odpowiedz
Dor - 18.02.2021 / 19:48, *.mm.pl

Proponuję też zrobić to samo co rok temu,czyli sprzedaż koszulek lub innych gadżetów.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.