fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 22. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 22. kolejki Ekstraklasy. Na początek Piast pewnie pokonał Cracovię, a trzy punkty Pogoni w meczu z Lechią zapewnił Michał Kucharczyk. W sobotę dwa mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami. W Poznaniu Lech przegrał z Jagiellonią, która grała w dziesiątkę. Dla "Jagi" było to pierwsze zwycięstwo od 6 spotkań. Porażki zanotowały Stal i Podbeskidzie, natomiast Zagłębie dostało srogie lanie od Legii.

22. kolejka:

Piast Gliwice 2-0 Cracovia
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Płock
Raków Częstochowa 0-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 2-3 Jagiellonia Białystok
Warta Poznań 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Kraków 3-1 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 0-4 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
Felek - 22.03.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

Amica w następnym sezonie na 30-lecie klubu zwali się do I ligi. Już Legia im w tym pomoże :-)

odpowiedz
exsa - 22.03.2021 / 08:20, *.tpnet.pl

Mamy dwoch liderow jeden w extraklasie a drugi w futsalu ktorzy strzelili rywalom po 4 gole !! Brawo LEGIA !!

odpowiedz
Arek - 21.03.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Trzymamy dystans. Elegancko.

odpowiedz
Darek - 21.03.2021 / 16:59, *.t-ipconnect.de

Przestancie tu nabijać się z amiki wronki,która gra w Poznaniu na licencji lecha.Chcieli się sprzedać to się sprzedali.Ich sprawa.
Patrzmy na siebie bo też dziadujemy w tej lidze a w europie jesteśmy zerem.

odpowiedz
dziad kudłaty - 21.03.2021 / 12:19, *.net.pl

do naiwnych , Lech przegrał bo musiał , STS na koszulkach do czegoś zobowiązuje tyle w temacie , oby u nas nie powtórzyły się dziwne przegrane z beniaminkami i 3 karne...

odpowiedz
olew - 21.03.2021 / 11:06, *.vectranet.pl

Nie rozumiem zainteresowania poznańskimi drużynami, są obie słabe, nie walczą z nami o mistrza... , tak naprawdę o nic nie walczą . Co innego Pogoń, może Raków, Piast; te drużyny nieźle grają, punktują i czynią ligę w miarę atrakcyjną. Tytuły winny odnosić się do wyników Pogoni, Rakowa, Piasta . Dzięki nim, mamy wyścig do mistrzostwa. Pogoń zresztą lubimy, a to czyni ten wyścig ekscytującym. Za dwa tygodnie mecz na szczycie ! Poznań to nudy.

odpowiedz
Wukashi - 21.03.2021 / 11:04, *.orange.pl

Oglądałem drugą połowę Lecha Jagielloni. To co zobaczyłem, to kwintesencja stanu Extraklasy. No po prostu <3

odpowiedz
Krzeszczu - 21.03.2021 / 08:58, *.bredband2.com

Kompromitacja (kolejna) lacha jest niestety tylko i wylacznie dowodem na jak beznadziejna jest ta nasza liga, i jak beznadziejna jest ta legendarna polska mysl szkoleniowa.
Ale, myslac o tej kompromitacji lacha, ciezko sie nie usmiechac...:)

odpowiedz
ZGL - 21.03.2021 / 08:46, *.tpnet.pl

LEGIO walczymy i wracamy usmiechnieci do meczu z Pogonia a jak bedzie z Pogonia zobaczymy ! Powodzenia dzis LEGIO !!!

odpowiedz
exsa - 21.03.2021 / 07:56, *.tpnet.pl

Warta i Lech walcza o mistrza Wielkopolski a chcialbym zeby zostala Warta oczywiscie wyzej w tabeli od Lecha !!!!

odpowiedz
Aldek - 21.03.2021 / 07:12, *.18.56

Do niektórych tu piszących gada ie ze zakompleksione pyry itp to fakt bo tacy są ale podniecać się w większości kom to trochę lipa przecież oni przeważnie przegrywają więc nie powinno was to dziwić jesteśmy kibicami LEGII i na takiej stronie jesteśmy więc zluzujcie poślady i cieszmy się tym że kolejne mistrzostwo dla WIELKIEJ LEGII

odpowiedz
miron - 20.03.2021 / 23:25, *.jmdi.pl

W posraniu naprawdę mają już DOŚĆ!!!:)))

odpowiedz
Tagi - 20.03.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

mam nadzieję że frytki z wroznania zostawią trenera przynajmniej do meczu z Legią :)

odpowiedz
Wujo - 20.03.2021 / 22:41, *.centertel.pl

Dziś z kobietą obejrzałem chyba najlepszą komedie w życiu amica kontra ekipa z raru.A myślałem że komedi Barei nikt nie przebije:)

odpowiedz
Yeti - 20.03.2021 / 22:14, *.play-internet.pl

Łach idzie na majstra buahahahaha. Ci frajerzy z posrania znowu mnie rozbawili lepiej niż dobra komedia :-)

odpowiedz
SF - 20.03.2021 / 22:03, *.tpnet.pl

LEGIA gra o MISTRZA POLSKI a Lech Wielkopolski !!

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 21:59, *.tpnet.pl

Jagiellonia potrafi z Leszkiem wiec LEGIA nie moze byc gorsza P.Trenerze !!!!

odpowiedz
laik - 20.03.2021 / 20:21, *.inetia.pl

dziekuje operatorowi

odpowiedz
mks 1948 - 20.03.2021 / 17:52, *.plus.pl

ile wam ten drewniak strzelil waznych bramek Lopez my go nie nazwalismy kuchy king troche samokrytki

odpowiedz
Pacz - 20.03.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

Bo Kucharczyk to dobry piłkarz jest i basta.

odpowiedz
Lopez - 20.03.2021 / 11:28, *.tpnet.pl

Widać słabość tej ligi, neandertal poszedł grać do Uralu i zero bramek i zero asyst przez cały sezon a w tej śmiesznie słabej lidzie ten drewniak Fatalny strzela...

odpowiedz
kami(L) - 20.03.2021 / 10:36, *.centertel.pl

TyLko Legia Pogon Brawo Portowcy oby wkoncu Mistrz zawitał w Szczecinie Legii kolejny tytuł z taka gra i skladem nie potrzebny taki klub jak Legia powinna wygrywac ekstraklape bez porazki
a nie martwic sie o wynik w kazdym meczu juz mnie meczy te patrzenie jak to D.M sie slizga w tej lidze z wynikami

odpowiedz
WWL - 20.03.2021 / 09:54, *.plus.pl

Kuchy King

odpowiedz
Fiona - 20.03.2021 / 09:25, *.amazonaws.com

Jesli mamy bac sie Kucharczyka to chyba czas zmienic dyscypline

odpowiedz
exsa - 20.03.2021 / 08:25, *.tpnet.pl

Lechia zaczela grac po utracie gola a to zdecydowanie za malo wiec znow mamy na karku Pogon z ktora zagramy po przerwie i na dodatek na swoim stadionie bo trzeba przyznac Pogoni dobra organizacje gry - mecz lidera z vice liderem a Kucharczyk po raz kolejny daje 3pkt.!!!!

odpowiedz
Władeczek - 20.03.2021 / 00:36, *.vectranet.pl

Derby Wybrzeża dla Pogoni faken. Liczyłem kontrolnie na lechitów, że uszczkną punkt ale faken jednak jego fatalność strzelił i dał śledziom wygraną.

odpowiedz
Zu(L)us - 19.03.2021 / 23:22, *.centertel.pl

Ciekawe czy Kuchy zagra przeciwko nam ?

odpowiedz
Dżebać - 19.03.2021 / 23:06, *.chello.pl

Disa

odpowiedz
Prześmiewca - 19.03.2021 / 23:02, *.elartnet.pl

"Derby Śledzi" dla"'Niebiesko - Czerwonych". Zatem trzeba wygrać w Lubinie.

odpowiedz
Wolfik - 19.03.2021 / 22:29, *.mm.pl

Dopisek do własnego komentarza zamieszczonego niżej. Mecz Pogoń - Lechia. Dwa światy szkoleniowe. I statystyka do przerwy: 1 strzał gości.... Kiedy drużyna Stokowca zaczęła grać? Jak straciła bramkę. Oczywiście strat nie odrobili (szczecinianie byli bliżej 2-go gola niż gdańszczanie wyrównania), bo "autobus" goli strzelać nie umie. Ale i tak znajda się publicyści, którzy będą widzieć w Stokowcu geniusz "rodzimej myśli szkoleniowej".

odpowiedz
Arek - 19.03.2021 / 19:23, *.tpnet.pl

Probierz bliski mistrzostwa świata. Przegrywa już 2:0 i może się okazać, że poleci na sam dół ze swoją Craxą po tej kolejce. Kolejna dymisja?

odpowiedz
exsa - 19.03.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Co sie zacielo ze strzelaniem goli P.Pekhart czas ruszyc do przodu !!!!

odpowiedz