REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. LM

Woytek - Wiadomość archiwalna

Znani są już wszyscy potencjalny rywale Legii Warszawa w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W losowaniu, które odbędzie się 15 czerwca "Wojskowi" mogą trafć na jedną z 16 niżej rozstawionych drużyn. Współczynnik Legii Warszawa w nadchodzącym sezonie pucharowym wynosi 16,500, co daje mistrzowi Polski rozstawienie w 1. i 2. rundzie eliminacji LM.

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów - ścieżka mistrzowska i ich współczynniki:
Riga FC (Łotwa) 5,500
HJK Helsinki (Finlandia) 5,500
Linfield FC (Irlandia Północna) 5,250
CS Fola Esch (Luksemburg) 5,250
Szachtior Soligorsk (Białoruś) 5,250
Neftcı Baku (Azerbejdżan) 5,000
Maccabi Hajfa (Izrael) 4,875
Shamrock Rovers FC (Irlandia) 4,750
Connah's Quay Nomads FC (Walia) 4,750
Valur Reykjavík (Islandia) 4,250
FK Bodø/Glimt (Norwegia) 4,200
NS Mura Murska Sobota (Słowenia) 3,000
Teuta Durres (Albania) 2,750
HB Torshavn (Wyspy Owcze) 2,250 /
FC Prishtina (Kosowo) 2,250 / Inter Club d'Escaldes (Andora) 1,500 / SS Folgore (San Marino) 1,000
FK Borac Banja Luka (Bośnia i Hercegowina) 1,600
Ħamrun Spartans FC (Malta) 1,275

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 06.06.2021 / 22:22, *.t-mobile.pl

Kilka drużyn jest do pyknięcia.
Są szanse, zależy od losowania

odpowiedz
Kuchy King - 06.06.2021 / 10:49, *.vectranet.pl

Dawać Wyspy Owcze!!!

odpowiedz
c u L t 93 - 05.06.2021 / 21:01, *.amazonaws.com

A te Szeryfy i inni,w 3 lidze europy,a my z nimi !?ktoś powinien beknáć ...tak długo i nic w klubowych ...pan Boniek już zarobił swoje i teraz ucieka....

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.06.2021 / 07:07, *.orange.pl

Większość klubów do ogrania. Ale to dopiero pierwsza runda. Nie mniej jednak takie Helsinki, Linfield, Haifa czy Bodo mogą spokojnie Legię klepnąć.

odpowiedz
(L)egionowo - 04.06.2021 / 18:37, *.vectranet.pl

Obstawiam Wyspy Owcze

odpowiedz
Zyga - 04.06.2021 / 03:44, *.tpnet.pl

Tylko LM !!! A jak nie , to Liga ełropejska ...

odpowiedz
Bander - 03.06.2021 / 08:51, *.centertel.pl

Koniecznie trzeba przejść dwie pierwsze rundy już w kw.LM, potem może piłkarze pograją na luzie ponieważ ciśnienie spadnie bo będą puchary i tak i tak

odpowiedz
Jimmy L - 02.06.2021 / 10:40, *.centertel.pl

LEGIA rzutem na taśmę zakwalifikowala się do ligi mistrzów po emocjonujacej końcówce.

Tak dobie pomarzylem, a na prawdę to Liga Europy też fajnie by było.

odpowiedz
Kibic Legii - 01.06.2021 / 11:51, *.t-mobile.pl

Kiedy sprzedaż karnetów? Ktoś tam mówił, że podobno mają być o wiele droższe niż ostatnio...

odpowiedz
Egon - 01.06.2021 / 11:31, *.centertel.pl

Legia rozstawiona w LM brzmi dumnie zawsze to coś chociaż to dopiero w 1 rundzie
Dotrzeć do 3 rundy to będzie nielada wyczyn a dalej to już pomarzyć można

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 01.06.2021 / 09:43, *.play-internet.pl

Za tydzień rozpoczynamy przygotowania a o nowych zawodnikach cisza..... Pan Mioduski ma problem w załatwieniu kasy....

odpowiedz
SF - 01.06.2021 / 09:14, *.tpnet.pl

LEGIA - Hamrum S. FC .! Powodzenia w losowaniu LEGIO !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 01.06.2021 / 08:10, *.centertel.pl

4 lata temu skakałem z radości. Po wygranej licytacji przez obecnego właściciela i pierwszej konferencji pomyślałem - klub jest w dobrych rękach. Po kolejnym roku tłumaczyłem sobie, że każdy popełnia błędy i będzie lepiej. Gdy te same błędy zaczęto powtarzać, zapaliło się światło ostrzegawcze. Od roku mam wrażenie, że to nie była wygrana licytacja, tylko klub został zlicytowany... A ,,komornik,, który to zrobił sukcesywnie, krok po kroku, robi swoje...Dzisiaj mam tylko jedno marzenie - niech klub odkupi ktoś, kto ma pojęcie, jak to wszystko zorganizować i da nadzieję, że za kilka lat wrócimy na właściwe tory. Człowiek, który nie będzie tylko pięknie mówił, ale przede wszystkim zacznie tworzyć struktury profesjonalnego, dobrze funkcjonującego (na ile to możliwe w tych warunkach, w tym kraju) klubu. Legia ma fantastycznych kibiców i zasługuje chociażby na normalność, cokolwiek, dla kogokolwiek to znaczy. Czy to marzenie nierealne...?

odpowiedz
OLaf - 01.06.2021 / 07:02, *.tpnet.pl

Jakim cudem mamy ten ranking 16,5 skoro od pięciu lat odpadamy regularnie szybko z pucharów?

odpowiedz
c u L t Warsaw KING - 31.05.2021 / 23:19, *.120.57

NAJLEPIEJ GRAĆ NA BIAŁORUSI I WYJŚĆ W KOSZULKACH Z POPARCIEM REWOLUCJI,BIAŁE KOSZULKI Z NAPISEM PEACE AND LOVE! TO BYŁO BY COŚ ŚWIATOWEGO MOCNIEJ!LEGIA!

odpowiedz
AML - 31.05.2021 / 22:37, *.centertel.pl

TERAZ ŚLEPY LOS ZDECYDUJE NA KOGO LEGIA TRAFI !!!
========================
MAM NADZIEJĘ, ŻE JEDNAK BĘDZIE ŁASKAWY I NA POCZĄTEK DOSTANIEMY JEDNEGO ZE SŁABSZYCH RYWALI. ALE JUŻ W II RUNDZIE ZACZNĄ SIĘ SCHODY - NIE BĘDZIE SŁABYCH RYWALI !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA 16 MP !!!

odpowiedz
Tomasz ( L ) - 31.05.2021 / 22:16, *.tpnet.pl

Damy radę , mam nadzieję . Dwoma napastnikami trza grać , nie jednym . I niech napastnicy nie wracają się zbyt często do obrony , niech atakują . Tak powinno być . I strzelać , strzelać , strzelać , strzelać , strzelać ! Także z dystansu , nie bać się . Może Trener tak rozkaże . Byłoby to raczej dobre .

odpowiedz
Marian - 31.05.2021 / 21:37, *.play-internet.pl

Kurła,już w I rundzie będą emocję porównywalne do tych jak w IV,bu haha

odpowiedz
gosc - 31.05.2021 / 21:18, *.233.0

A jeśli przegramy to liga konfederacji?

odpowiedz
Miodulski ale nie Dariusz - 31.05.2021 / 20:23, *.datapacket.com

No to pozamiatane

odpowiedz
bez - 31.05.2021 / 20:00, *.207.5

Bodo, Szachtior, Neftchi i Maccabi raczej poza naszym zasięgiem. Z ręsztą powinniśmy spokojnie powalczyć

odpowiedz
Jean Pierre - 31.05.2021 / 19:54, *.icpnet.pl

Pamiętam jak w połowie lat 90-tych, wyrzuciłem przez okno " pufę " z radości przez okno, LM, grupa, wyjście. Dostałem pełen wpier...l od Ojca... Nastały czasy, obawiamy się drużyn z tej puffy... DRAMAT

odpowiedz
Kris - 31.05.2021 / 18:35, *.vectranet.pl

Chyba Banja Luka była by najlepszym przeciwnikiem :D

odpowiedz
PLBBOY - 31.05.2021 / 17:29, *.play-internet.pl

Potencjalni rywale a wzmocnień jak nie było, tak nie ma.

odpowiedz
Sebo(L) - 31.05.2021 / 17:11, *.master.pl

Szachcior,Neftci,Bodo Glimt i jest pozamiatene.

odpowiedz
Andrzej - 31.05.2021 / 15:57, *.248.132

Wszołek w Union Berlin

odpowiedz
Gdańsk Legijny - 31.05.2021 / 15:51, *.play-internet.pl

Chciałbym by w końcu pokazali że to 1 runda i tam się kręci wyniki w stylu 5:1, 4:0

Niestety ale jesteśmy na 5 miejscu od końca w szansach.

Mimo wszystko wierzę w awans

odpowiedz
atmosferic - 31.05.2021 / 15:23, *.orange.pl

ominac : Bodo/Glimt,Maccabi,Soligork,Neftci
zagrac z : hamruns spartans,linfield,connahs,shamrock

odpowiedz
m4 - 31.05.2021 / 15:12, *.249.78

trafi sie CS Fola Esch i stolarze z kucharzami nas pojada

odpowiedz
WWL - 31.05.2021 / 14:31, *.plus.pl

Z Mistrzem Malty ,Andory i San Marino mamy szansę

odpowiedz
Władeczek - 31.05.2021 / 13:56, *.netfala.pl

Tak patrze na tych przeciwników i dochodze, że z wszystkimi jedziemy jak z furą gnoju faken. Maciory z warchlakami już kwiczą w zamrażalniku.

odpowiedz
arek - 31.05.2021 / 12:33, *.play-internet.pl

na tym etapie nie ma słabych zespołów...

odpowiedz
kuba - 31.05.2021 / 12:01, *.116.109

Jest mecz i rewanż normalnie czy 1 mecz?

odpowiedz
sixx - 31.05.2021 / 10:58, *.play-internet.pl

FK Bodø/Glimt (Norwegia): w mistrzowskim sezonie bilans 26-3-1 (średnia 2.7 pkt/mecz), w bramkach 103-32, wygrane we wszystkich meczach na własnym boisku, z ciekawszych wyników 5-1 z Rosenborgiem, 3-1 z Molde (w zeszłym roku byli o włos od Ligi Mistrzów), wyniki po 6-0, 7-0, 7-1... w lidze absolutny walec. Rok temu w pucharach odpadli z Milanem, przegrywając 3-2 na San Siro. Co prawda odeszło od nich trzech piłkarzy, którzy "zrobili" ten sukces (Hauge do Milanu, Junker do Japonii, Zinckernagel do Watford), ale to nie zmienia faktu, że bez przymrużenia oka można stwierdzić, iż to nie są leszcze i gdybyśmy na nich trafili w I rundzie, to nie będziemy faworytem.

Całą resztę powinniśmy rozjechać, jeśli mamy ochotę choćby na Ligę Europy.

odpowiedz
B72 - 31.05.2021 / 10:48, *.virginm.net

Baku i Hajfa lepiej omijać reszta ogórki

odpowiedz
Neeee(L) - 31.05.2021 / 10:37, *.chello.pl

Baku, Maccabi czy takie HJK i szanse pół na pół :D

odpowiedz
Felek - 31.05.2021 / 09:28, *.netfala.pl

No same tuzy. II rundę mamy w kieszeni.

odpowiedz
nopar - 31.05.2021 / 09:24, *.t-mobile.pl

widzę, że tu sami fachowcy od narzekania.
Drogie dzieci!
Idźcie już do szkoły, pomyślcie o tabliczce mnożenia, a tu nie zaglądajcie do czasu rozstrzygnięcia przynajmniej 2 rund LM.
Potem piszcie co chcecie.
Pozdrawiam

odpowiedz
mate - 31.05.2021 / 09:17, *.t-mobile.pl

Świetna grafika. Wygląda na to ze nawet przegrywajac trochę pogramy w europie w tym sezonie

odpowiedz
Deltatrek - 31.05.2021 / 09:04, *.com.pl

Ja proponuje Szachtior Soligorsk I dodatkowo polecieć Ryanerem :)

odpowiedz
Wukashi - 31.05.2021 / 08:49, *.orange.pl

Jak wypadnie ktokolwiek z listy - będzie ciężki mecz :(

odpowiedz
1234tom - 31.05.2021 / 07:53, *.gov.pl

byle nie szachtior, nefticu baku i makabi ,
reszta spoko

odpowiedz
Majdan - 31.05.2021 / 07:47, *.bell.ca

We should not be afraid of anyone here, Legia can beat everyone on that list. Polski Real Madrid will be in the Champions League again! Believe in 711!

odpowiedz
Rytm - 31.05.2021 / 07:46, *.centertel.pl

Oby nie Bodo Glimt.

odpowiedz
Lupus - 31.05.2021 / 07:06, *.centertel.pl

Byle nie Białoruś, bo trzeba autobusem jechać

odpowiedz
grzesiek - 31.05.2021 / 06:47, *.centertel.pl

Od Mura Murska Sobota w dół powinnismy przejsc. A ci rywale wyzej juz raczej nie przejdziemy.

odpowiedz
P(L) - 31.05.2021 / 02:22, *.tpnet.pl

Zobaczycie, w tym roku, itd.. wygramy LM, itp.., Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata .

odpowiedz
Leszek - 31.05.2021 / 01:11, *.tpnet.pl

Cel na pierwszą rundę uniknąć dalekiego wyjazdu i spokojnie czekać na drugą rundę

odpowiedz
kocham wszystkie (L)egijne przyjaźnie - 31.05.2021 / 00:40, *.tpnet.pl

Do "Kaktus"; Trzeba wierzyć do ostatniej kropli nadzieji, po odpukać ewentualnym odpadnięciu paść na 24h do wyra, wstać i żyć dalej;). P.S. Obecny skład i mentalność też mnie nie przekonuje, chciałbym jednak wierzyć, że trener ich mentalność odmieni/ożywi, w międzyczasie przyjdą jakieś wzmocnienia choć te przewidywane raczej 4 liter nie urywają, no i może teraz ta przerwa w lidze co jest może wpłynie na poprawę formy, Oby .

odpowiedz
Kaktus - 31.05.2021 / 02:24, *.165.136

Trzeba zmieść ogórki i ostatecznie odpaść z kocurami, taka prawda. 1 i 2 runda są do wygrania. Z teraźniejszym składem i mentalnością drużyny, nie mamy szans rozbić LM..

odpowiedz
Rodous - 30.05.2021 / 23:12, *.174.60

Hajfa? i jest problem?,oby nie

odpowiedz