Pilica - Legia II - fot. Raffi / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Pilica Białobrzegi 3-1 Legia II Warszawa

W meczu 2. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe 1-3 z Pilicą Białobrzegi. W drużynie rezerw wystąpił Cezary Miszta, który jest coraz bliżej powrotu do składu pierwszej drużyny. Do przerwy goście dominowali, a "dwójka" nie oddała żadnego strzału. W II połowie Legia II zagrała już aktywniej, ale gospodarze byli skuteczniejsi. Jedyną bramkę dla Legii zdobył w 83. minucie z rzutu karnego Arkadiusz Ciach. W polu karnym faulowany był Tomasz Nawotka.

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają już w najbliższą środę o godzinie 18:00 w Giżycku.

III liga: Pilica Białobrzegi 3-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 43' Michał Dobkowski
2-0 - 53' Marcin Rawski
3-0 - 69' Konrad Paterek
3-1 - 83' Arkadiusz Ciach (karny po faulu na Tomaszu Nawotce)

Strzały (celne): Pilica 14 (9) - Legia II 6 (3)

Legia: 1. Miszta - 26. Macenko (46' Konik), 3. Astiz, 5. Widejko - 17. Niski (73' 23. Wiśniewski), 18. Noiszewski (55' 8. Pierzak), 6. Ciepiela, 7. Dzięgielewski (46' Skwierczyński) - 11. Nawotka, 9. Ciach, 20. Włodarczyk (73' 14. Gościniarek)
Rezerwa: 12. Kikolski – 19. Derlatka
Trener: Marek Gołębiewski