Rugby kobiet

Dodatkowe nabory do kobiecej sekcji rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rugbistki Legii Warszawa zapraszają nowe zawodniczki do wspólnych treningów. Dziewczyny, które nie pojawiły się na piątkowym treningu naborowym, a chciałyby dołączyć do naszej drużyny, mogą pojawić się w najbliższy wtorek oraz czwartek o godzinie 18:45 na boisku przy ul. Potockiej 1. "Będziemy uczyć od podstaw, więc najlepszy moment na dołączenie na naszej ekipy" - informują legionistki.
Tymczasem dwie zawodniczki naszej sekcji - Tamara Czumer i Marta Nowosz wystąpiły w trzech spotkaniach reprezentacji Polski na turnieju w hiszpańskim Elche. Polki pokonując mocne reprezentacje Belgii i Hiszpanii, zajęły drugie miejsce w zawodach.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Rugby - 18.10.2021 / 13:49, *.datapacket.com

Takie to pośladkami schabowe klepią

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.