2018-08-15 | rezerwy, Legia II, III liga, logo, zaślepka - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 16. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ledwo Marek Gołębiewski został przesunięty z rezerw do pierwszej drużyny Legii i już "dwójka" zaliczyła zawstydzający remis. Rezerwy podzieliły się punktami z... ostatnim Sokołem Aleksandrów Łódzki. Potknięcie wykorzystała Polonia wygrywając z rezerwami ŁKS-u, przeskoczyła Legię w tabeli. To samo uczynił Świt Nowy Dwór Mazowiecki pokonując skromnie Mamry Giżycko na wyjeździe.

Wyniki 16. kolejki III ligi
Legia II Warszawa 1-1 (1-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź 0-1 (0-0) Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2-3 (1-2) Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska 1-1 (0-1) KS Kutno
Legionovia Legionowo 3-0 (3-0) Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko 0-1 (0-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 2-1 (1-1) Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 2-3 (1-0) Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz 2-3 (1-2) Błonianka Błonie

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.