Jakub Murawski (od lewej) - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

U-17: Powołania dla legionistów (akt.)

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Prawoskrzydłowy Jakub Jędrasik oraz bramkarz Jakub Murawski z Legii otrzymali powołanie do reprezentacji Polski do lat 17. Biało-czerwoni wezmą udział w turnieju towarzyskim w Hiszpanii, gdzie zagrają z Meksykiem (11 listopada), Czechami (13 listopada) oraz Norwegią (15 listopada). Trener reprezentacji Polski U-17 Dariusz Gęsior dodatkowo powołał również trzeciego legionistę - ofensywnego pomocnika Oskara Lachowicza, który zastąpił w kadrze kontuzjowanego Dawida Tkacza (Górnik Łęczna).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.